• انجمن مجهز به سیستم تشخیص کاربران دارای چند حساب کاربری می‌باشد در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود میگردد.
  • در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید. با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.

سورس ربات مدیریت گروه گپ گرام

اطلاعات موضوع

درباره موضوع به تاریخ, موضوعی در دسته آموزش دیباگ سورس توسط komeilph با نام سورس ربات مدیریت گروه گپ گرام ایجاد شده است. این موضوع تا کنون 1,262 بازدید, 8 پاسخ و 0 بار واکنش داشته است
نام دسته آموزش دیباگ سورس
نام موضوع سورس ربات مدیریت گروه گپ گرام
نویسنده موضوع komeilph
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسند اولین نوشته
آخرین ارسال توسط komeilph
کاربر عضو
تاریخ ثبت‌نام
14/2/21
سلام سورس ربات مدیریت گروه گپ گرام به کاربران ربات اجازه فقط 7 روز استفاده از ربات را می دهد باید من چه فایل و در کدام قسمت رو تغییر بدم تا استفاده از ربات دایمی و همیشگی باشد و اینکه اگه اون فایل رو کلا حذف کنم مشکل حل می شود باتشکر از مدیریت سایت جهان بات

آخرین ویرایش:
مدیر کل | موسس سایت
تاریخ ثبت‌نام
4/12/19
سورسو بفرستید چک کنم

کاربر عضو
تاریخ ثبت‌نام
14/2/21
سلام خیلی ممنون ببخشید که اینو میگم لطفا اگه میشه حالا که دارید نگاه می کنید می تونید یکاری کنید ربات توی گروه های کمتر از 10 نفر هم نصب بشه چون ربات توی گروه های کمتر از 10 نفر عضو کار نمیکنه لطفا اگه میشه اینم یکاری کنید که محدودیتی نداشته باشد خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنید 😘

پیوست‌ها

• GapGram.zip
    525.8 کیلوبایت · بازدیدها: 49
آخرین ویرایش:

مطالب مشابه

0
پاسخ‌ها
89
بازدیدها
0
پاسخ‌ها
67
بازدیدها
0
پاسخ‌ها
72
بازدیدها
0
پاسخ‌ها
63
بازدیدها

کاربرانی که درحال مشاهده موضوع هستند (مجموع: 0, کاربران: 0, مهمان ها: 0)

بالا