• انجمن مجهز به سیستم تشخیص کاربران دارای چند حساب کاربری می‌باشد در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود میگردد.
  • در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید. با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.

مشکل کد جوین اجباری

اطلاعات موضوع

درباره موضوع به تاریخ, موضوعی در دسته گفتگو آزاد و خارج از موضوع توسط hrk با نام مشکل کد جوین اجباری ایجاد شده است. این موضوع تا کنون 1,517 بازدید, 7 پاسخ و 0 بار واکنش داشته است
نام دسته گفتگو آزاد و خارج از موضوع
نام موضوع مشکل کد جوین اجباری
نویسنده موضوع hrk
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسند اولین نوشته
آخرین ارسال توسط zanko2

hrk

کاربر عضو
تاریخ ثبت‌نام
25/10/20
سلام وقت همه دوستان بخیر
من یک کد جوین اجباری برای رباتم میزارم و قبل از استارت هم قرارش میدم؛ ولی بعد از استارت ربات ربات قفل نمیشه روی کانال ها و ربات برای کاربر کار میکنه و هر بار پیام میاد که شما باید عضو کانال ها بشین( تصویر رو نگاه کنید متوجه میشید چی گفتم!)

elseif ($tch != "creator" and $tch != "administrator" and $tch != "member"){ bot('sendmessage', [ 'chat_id' => $chat_id, 'text'=>"📛 برای حمایت از ما و همچنان ربات ابتدا وارد کانال های زیر بشید 👇 🆔 @$channel 🆔 @$channel2 ✅ سپس روی JOIN بزنید و به ربات برگشته عبارت 👇 🔸 /start ✴️ رو بزنید تا دکمه های ربات نمایش داده بشن👌", 'reply_markup'=>json_encode(['KeyboardRemove'=>[ ],'remove_keyboard'=>true ]) ]); } elseif ($tch2 != "creator" and $tch2 != "administrator" and $tch2 != "member"){ bot('sendmessage', [ 'chat_id' => $chat_id, 'text'=>"📛 برای حمایت از ما و همچنان ربات ابتدا وارد کانال های زیر بشید 👇 🆔 @$channel 🆔 @$channel2 ✅ سپس روی JOIN بزنید و به ربات برگشته عبارت 👇 🔸 /start ✴️ رو بزنید تا دکمه های ربات نمایش داده بشن👌", 'reply_markup'=>json_encode(['KeyboardRemove'=>[ ],'remove_keyboard'=>true ]) ]); }

You must be registered for see images attach

برای رفع این مشکلش باید چکار کنم؟
با کد های جوین اجباری سایت هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت!
لطفا راهنمایی کنید🙏

مطالب مشابه

0
پاسخ‌ها
69
بازدیدها
0
پاسخ‌ها
270
بازدیدها
0
پاسخ‌ها
218
بازدیدها

کاربرانی که درحال مشاهده موضوع هستند (مجموع: 0, کاربران: 0, مهمان ها: 0)

بالا