• با خرید هاست از آرس هاست از نصب ربات و دیباگ کردن سورس به صورت رایگان بهره ببرید

هر ماه یک کد تخفیف 60 درصدی خرید هاست به کاربران منتخب بخش ویژه اهدا می‌شود

کاربر عضو
سلام من سورس ربات دیجی انتی رو ادیت کردم ولی ربات در پیوی فقط کار میکنه در گروه هیچ کاری انجام نمیده فایل inline.panel.php مربوط به پنل مدیریت در گروه است برای همین من کد های فایل inline.panel.php رو توی فایل index.php گذاشتم والان ربات کار می کنه اما نه به خوبی و در ضمن فایل های دیگه هم همین مشکل رو دارند به غیر از panel.php و index.php بقیه همشون همینطوری هستند الان باید چیکار کنم و مشکل از کجاست؟ چند بار هم از دوباره فایل رو ادیت کردم باز همین بود؟

کاربر عضو
سلام من سورس ربات دیجی انتی رو ادیت کردم ولی ربات در پیوی فقط کار میکنه در گروه هیچ کاری انجام نمیده فایل inline.panel.php مربوط به پنل مدیریت در گروه است برای همین من کد های فایل inline.panel.php رو توی فایل index.php گذاشتم والان ربات کار می کنه اما نه به خوبی و در ضمن فایل های دیگه هم همین مشکل رو دارند به غیر از panel.php و index.php بقیه همشون همینطوری هستند الان باید چیکار کنم و مشکل از کجاست؟ چند بار هم از دوباره فایل رو ادیت کردم باز همین بود؟
چه مشکلاتی دارید؟!
اگر مایلید در تلگرام با من در ارتباط باشید:
@elv_e

مدیر کل سایت
سرپرست انجمن
سلام سورس رو طبق اموزش ادیت کنید حتما دیتا بیستون مورد داره
چیزی رو عوض نکنید
و اینکه نسخه php رو 7.2 بذارید
کرون جابم کنید
و اگه حل نشد مشکل از هاستتونه

کاربر عضو
سلام سورس رو طبق اموزش ادیت کنید حتما دیتا بیستون مورد داره
چیزی رو عوض نکنید
و اینکه نسخه php رو 7.2 بذارید
کرون جابم کنید
و اگه حل نشد مشکل از هاستتونه
کرون جاب رو با ربات انجام بدم مشکلی پیش نمیاد

کاربر عضو
چه مشکلاتی دارید؟!
اگر مایلید در تلگرام با من در ارتباط باشید:
@elv_e
سلام ببخشید یه سوال داشتم اینکه شما کرون جاب سورس ربات دیجی انتی رو چجوری انجام دادید!
به چه صورتی کرون جاب کردید؟
ببخشید که سوال کردم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که درحال مشاهده موضوع هستند (مجموع: 0, کاربران: 0, مهمان ها: 0)

کسانی که موضوع را خوانده اند (مجموع کاربران: 7)

بالا