• با خرید هاست از آرس هاست از نصب ربات و دیباگ کردن سورس به صورت رایگان بهره ببرید

هر ماه یک کد تخفیف 60 درصدی خرید هاست به کاربران منتخب بخش ویژه اهدا می‌شود

کاربر عضو
سلام من سورس ربات دیجی انتی رو ویرایش کردم و الان داخل پیوی ربات بری کار میکنه اما وقتی توی گروه اضافه می کنی یا دستور پنل رو ارسال میکنی ربات هیچ واکنشی نشون نمیده و فقط پیوی ربات کار میکنه و اصلا داخل گروه هیچ کاری انجام نمیده؟
مشکل از کجاست؟
ممکنه از کرون جاب یا دیتایس باشه؟
و اینکه این سورس محلی که سورس رو اپلود کردیم رو نمیخواد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: King
مدیر کل سایت
سرپرست انجمن
سلام من سورس ربات دیجی انتی رو ویرایش کردم و الان داخل پیوی ربات بری کار میکنه اما وقتی توی گروه اضافه می کنی یا دستور پنل رو ارسال میکنی ربات هیچ واکنشی نشون نمیده و فقط پیوی ربات کار میکنه و اصلا داخل گروه هیچ کاری انجام نمیده؟
مشکل از کجاست؟
سلام ممکنه از کرون جاب باشه
و اینکه شاید گروه سوپر گروه نیست یه دلیلش هم میتونه این باشه
حالا ارور لاگ هاشو چک کنید متوجه میشید

کاربر عضو
مشکل از کجاست؟
با سلام
در تنظیمات بات فادر دسترسی به پیام های گروه رو برای ربات فعال کنید

کاربر عضو
سلام ممکنه از کرون جاب باشه
و اینکه شاید گروه سوپر گروه نیست یه دلیلش هم میتونه این باشه
حالا ارور لاگ هاشو چک کنید متوجه میشید
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم از اینکه بهم کمک کرید به بالاخره ساختمش :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love: واقعا دستتون درد نکنه وخیلی ببخشید که انقدر ازتون سوال کردم سایت شما بهترین سایتی است که دیدم پشتیبانی خوب و فعالی داشته باشه وبه کاربرانش کمک کنه دمتون گرم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

کاربر عضو
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم از اینکه بهم کمک کرید به بالاخره ساختمش :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love: واقعا دستتون درد نکنه وخیلی ببخشید که انقدر ازتون سوال کردم سایت شما بهترین سایتی است که دیدم پشتیبانی خوب و فعالی داشته باشه وبه کاربرانش کمک کنه دمتون گرم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍
داداش میشه بگی از کجا هاست خریدی؟!
برای من که کار نمیده:(

کاربر عضو
بله درست شد عالیه
ممنون از دوستان
مشکل از هاست بود هاستمو عوض کردم درست شد:):D:love:(y)
سلام چطوری تو دست کردی من این سورس رو ویرایش کردم ولی ربات فقط در پیوی کار میکنه و در گروه هیچ کاری انجام نمیده؟:cry:

کاربر عضو
سلام چطوری تو دست کردی من این سورس رو ویرایش کردم ولی ربات فقط در پیوی کار میکنه و در گروه هیچ کاری انجام نمیده؟:cry:
برید داخل بات فادر قسمت تنظیمات ربات طبق تصاویر پیش برید قسمت اخر رو فعال کنید
You must be registered for see images attach

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: King

کاربرانی که درحال مشاهده موضوع هستند (مجموع: 0, کاربران: 0, مهمان ها: 0)

کسانی که موضوع را خوانده اند (مجموع کاربران: 14)

بالا